Vitajte na mojom webe

Ahoj všetci zúfalci :-)

Som rada, že Vás osud zavial až sem, ku mne, na moju stránku, na ktorej  Vám  napomôžem v  láske, peniazoch šťastí...

Prepáčte mi ten výraz zúfalci, ale je to právom, pretože keby bolo u Vás všetko v poriadku, tak, ako má byť, tak by ste  tu asi neboli :-)

Viem to pochopiť asi najlepšie, pretože aj ja som iba obyčajná pozemská bytosť a tiež už mám za sebou svoje "trable" s životom.

Ak už ste sa rozhodli si svoju "lásočku" pričarovať k sebe, treba mať na pamäti jednu dôležitú vec : NIKDY NIČ NEROBTE NASILU !  Ak Vás dotyčná osoba doslova nenávidí alebo iným spôsobom nechce a Vy sa tu budete kúzlami snažiť  vyčarovať jeho pozornosť alebo lásku, je to už čierna mágia a tá je nebezpečná. Takže ja mám vo  svojom BOSORÁCKOM   RECEPTÁRI  iba kúzla, ktoré Vám napomôžu v láske proces urýchliť, ale nie si niekoho pripútať nasilu. Takže myslite na to...
Vytvorila som tu pre Vás dve skupinky kúziel.  Jedny, ktoré sa robia pri rastúcom mesiaci- to sú také kúzla, ktoré chceme zväčšiť alebo rozmnožiť...A tie, ktoré sa robia pri ubúdajúcom mesiaci- to sú tie, ktoré chceme zrušiť alebo zmenšiť. takže je dobré, ak máte doma lunárny kalendár, aby ste mali prehľad, v akej fáze sa práve nachádza naša LUNA...
 

Ak vás zaujala mágia a chcete sa naučiť viac, ste na správnom mieste.

Pár múdrych slov

Mágia je len jedna, člení sa len podľa spôsobu ako ju človek použije či na dobré (biela mágia), či na zlé (čierna mágia) Ale pamätaj keď urobíš niečo zlé tak sa ti to 3x vráti zlým a keď niečo dobré tak sa ti to 3x vráti dobrým...

 

Takže jediné, čo mi zostáva je popriať Vám  veľa  šťastia  pri  čarovaní !!!



                                                    Vaša  bosorka  Gabika :-)

Anketa

Ako sa vám páči moja stránka???

Dobrá (22)
26%

Super (12)
14%

Nič moc (5)
6%

Úžastná (39)
46%

Otrasná (7)
8%

Celkový počet hlasov: 85